Penzion Sudoměřice Pod Vápenkami
Penzion Pod Vápenkami ubytování Sudoměřice Aktuální počasí mlha
Aktuální počasí
Denní tepl.: 4 °C
Noční tepl.: -4 °C
Vítr: 6 m/s
 
Doporučte tyto stránky:

Penzion Pod Vápenkami / Sudoměřice

Nově otevřený penzion s apartmány leží přímo na vinařské stezce na úpatí Bílých Karpat (CHKO), objekt v uzavřeném areálu a klidném prostředí s parkováním (karavany, osobní auta, motorky apod.) i pod zastřešením.

Penzion Pod Vápenkami v Sudoměřicích nabízí na velké travnaté ploše možnost sportování, grilování, opékání na ohni či postavení stanu.

Sudoměřice penzion Pod Vápenkami ubytování
Penzion Pod Vápenkami Sudoměřice má kapacitu 13 lůžek + 4 přistýlky: 1x dvoulůžkový apartmán, 1x čtyřlůžkový apartmán, 1x dvoulůžkový pokoj, 1x třílůžkový pokoj, 1x čtyřlůžkový pokoj a 4x přistýlka. Apartmány jsou vybaveny kuchyňkou a koupelnou (sprcha, WC) na pokoji, TV, internet.

Penzion Pod Vápenkami Sudoměřice stravování
Vlastní stravování s využitím kuchyňky v apartmánech či venkovního grilu (řeznictví a dobře zásobená Jednota cca 500 m od penzionu Pod Vápenkami Sudoměřice). Možnost stravování v obci.

Ubytování penzion Pod Vápenkami společenské a firemní akce
K dispozici je společenská místnost s kapacitou pro všechny ubytované. Večer možnost posezení ve vinných sklípcích v Sudoměřicích nebo v Petrově (Plže - historické vinné sklepy).

Dovolená Bílé Karpaty Sudoměřice penzion Pod Vápenkami
Nejen rodiny s dětmi mohou zajít do ZOO Hodonín, využít vyjížďky na lodi po Baťově kanále - Výklopník (nástupiště a půjčovna lodí) technická památka (2,5 km), hry v uzavřeném areálu penzionu nebo koupaliště ve Strážnici (6 km).

Okolí penzionu Pod Vápenkami v Sudoměřicích je ideální pro cyklovýlety nebo turistiku v krásné přírodě Bílých Karpat, k výletům do města Strážnice s Muzeem jihovýchodní Moravy (Skanzen), strážnickým zámkem a parkem (Strážnické slavnosti - festival). Tip: váté písky s meandrující řekou Moravou se slepými rameny. Nedaleko historické město Skalica na Slovensku, zámky Milotice, Buchlovice, hrad Buchlov nebo památný Velehrad.

Koupání - přehrada Lučina (Radějov), přehrada Mlýnky (rekreační oblast), koupaliště Zlatnická Dolina (Skalica na Slovensku). Golf ve Skalici na Slovensku (3 km) 18 jamek. Tenis v Petrově (2 km).

Centrum obce Sudoměřice je vzdáleno od penzionu Pod Vápenkami jen 300 m. Autobusové zastávky - 300 m, Vlakové zastávky - 1 km.

Penzion Sudoměřice Pod Vápenkami - K hotelu přísluší parkovištěPenzion Sudoměřice Pod Vápenkami -  je k dispozici připojení na internetPenzion Sudoměřice Pod Vápenkami -  je k dispozici letní terasaPenzion Sudoměřice Pod Vápenkami - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPenzion Sudoměřice Pod Vápenkami - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletou